لوله کش شبانه روزی

 

 

 

 

 

 

لوله کش

لوله کشی شبانه روزی

اعزام لوله کش در تمام مناطق تهران بزرگ با موتور سیکلت 86045417-021 تام سرویس

لوله کشی آب ساختمان چیست؟

لوله کش آب ساختمان عملیات نصب و اتصال لوله های آب است که شامل فرایند نصب شیرآلات , لوله های فرعی آب و تمام شیرها کوچک و بزرگ و همچنین نصب دوش و روشوئی و شیر آلات دستشوئی , پمپ آب ,  منبع آب ,میشود.

لوله کش ساختمان کیست؟

لوله کش ساختمان مسئولیت اجرای کارهای مربوط به لوله کشی ساختمان که شامل برش و نصب لوله بر روی دیوار یا زیر زمین یا زیر گچ یا بتون و نصب اتصالات و شیرآلات و همچنین تمام تجهزیزات مربوط به سرمایش و گرمایش آبی ساختمان را به عهده دارد.

انواع لوله کشی آب

1- لوله کشی روکار آب

این نوع لوله کشی معمولا در ساختمانهای قدیمی اجرا میشود , زمانی که لوله های قدیمی توکار به هر دلیلی از کار بی افتند و یا نشتی پیداکنند لوله کش مجبور به اجرای لوله کشی روکار میشود که بسیار سریعتر و ارزانتر از لوله کشی توکار انجام میشود .

2- لوله کشی تورکار

این نوع لوله کشی در ساختمانهای نوساز و جدید اجرا میشود و لوله کش باید لوله کشی را به نوعی انجام دهد تا مراحل پوشاندن لوله به راحتی با کچ یا سیمان انجم شود .

لوله کش ساختمان چگونه لوله کشی آب را انجام میدهد و از چه ابزاری استفاده میکند؟

لوله کش ساختمان مسئول نصب لوله ها و سیستم های لوله کشی در ساختمان است . برای انجام این کار, او از ابزرا و وسایل مختلف استفاده میکند. در زیر توضیحاتی درباره روشها و ابزارهای استفاده شده توسط لوله کش ساختمان آورده شده است.

1-برش لوله : برای بریدن لوله به طول مورد نیاز , لوله کش از دستگاه برش استفاده می کند.این دستگاه دونوع دارد دستگاه برش لوله پلاستیکی و دستگاه برش لوله گالوانیزه .

2-خم کردن لوله : در صورت نیاز به خم شدن لوله ها به زوایای خاص , لوله کشها از دستگاه خم کن استفاده میکنند , این دستگاه قابلیت خم کردن لوله های فلزی را دارد و لوله های پلاستیکی به این دستگاه نیاز ندارند.

3-جوشکاری : در صورت نصب اتصالات قطعات فلزی , لوله کشها از دستگاه جوش القایی استفاده میکنند.

4- ابزار آلات : ابزارآلات مورد نیاز لوله کش ساختمان دستگاه  اطوی مخصوص لوله های پلاستیکی , آچار فرانسه , آچار بکس , آچار شلاغی , پیچ گوشتی در انواع اندازه ها

 

 

 

.